Teedeklaster

Klastri ülevaade:

Eesti Teedeklaster koondab kokku ehitustarneahela erinevad osapooled – projekteerimis- ja ehitusettevõtted, ehitusmaterjalide tootjad ja tarnijad, õppe- ja teadusasutused ning erialaorganisatsioonid. Klastri töö tulemusena loodetakse otsest positiivset mõju Eesti majanduse arengule, kuna tugev ja innovaatiline teedeehitussektori tegutsemine loob võimalused teiste majandusvaldkondade tegutsemiseks, keskkonnasäästlikud lahendused vähendavad CO2 emissiooni ning aitavad kujundada Eesti kui innovaatilise riigi head mainet.

Koostöövõimalused:

Eesti Teedeklaster on avatud kõigile koostööpakkumistele, mis aitavad kaasa teedeehitussektori arengule ning tõstavad ehitustarneahela erinevate osapoolte konkurentsivõimet.

Tegevusvaldkonnad:

  • teedetaristu ehitamine ja hooldamine;
  • ehitusmaterjalide import, tootmine ja eksport;
  • teedealased uuringud ja ekspertiisid;
  • õppe-, teadus- ja arendustegevus;
  • liiklusohutuse vahendite tootmine, paigaldus ja müük;
  • masinaehitus.

Klastri liikmed:

Teede Tehnokeskus AS, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Tehnikakõrgkool, Lemminkäinen Eesti AS, TREV-2 Grupp AS, Tref AS, Nynas AS, Kunda Nordic Cement AS, Rudus Eesti AS, Verston Ehitus OÜ, Reaalprojekt OÜ, Kivitööd AS, ÜLE OÜ, Ruu Kivi OÜ, ViaCon Eesti AS, Meiren Engineering OÜ, IB Foor OÜ, Signaal TM AS, Roadservice OÜ, Järvamaa Kutsehariduskeskus, Nordpont OÜ ja Eesti Asfaldiliit MTÜ

Kontakt:

Märt Puust_Eesti Teedeklaster

Märt Puust

Klastrijuht

mart.puust@asfaldiliit.ee

+372 513 5336

 

www.roadcluster.eu