Eesti logistikaettevõtted osalesid rahvusvahelisel messil TransRussia 2017

Postitatud 19. aprill 2017

Eesti rahvusstend võitis TransRussial parima rahvusliku stendi auhinna!

18.-20. aprillil Moskvas Crocus Expo messikeskuses toimunud rahvusvahelisel logistikamessil TransRussia 2017 oli Eesti Logistikaklastri liikmetest esindatud Tallinna Sadam, Sillamäe Sadam, Eesti Raudtee, EVR Cargo ning Contimer. Lisaks ühines Eesti rahvusstendiga Paldiski Põhjasadam, Transiidikeskus, Intopex Forwarding, Tallship, Narva Logistics ja Steel Express.

Ettevõtete eesmärk oli kohtuda ja suhteid arendada olemasolevate klientidega ning leida vaatamata keerulisele majanduslikule olukorrale uusi potentsiaalseid kaubavoogusid. Eesti rahvusstendi slogan on “Estonia – Your Logistic Choice”, mis tõstab esile Eesti ärikeskkonna logistika ja loogilisuse kombinatsiooni.

Iga-aastasele üritusele tulid kokku Venemaa, SRÜ-riikide ja Baltimaade transpordisektori esindajad alates sadamatest, raudteest ja ekspedeerijatest kuni transpordisektori IT-ettevõtete ja kauba käitlemisseadete tootjateni.

Käesoleval aastal osutas sarnaselt varasemale Eesti rahvusstendile rahalist toetust Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus  (EAS) Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

 

Allikas: Eesti Logistikaklaster