Konkursi “Tallinna ettevõtlusauhinnad 2018” tähtaega pikendati 14. septembrini

Postitatud 31. august 2018

Head ettevõtlikud tallinlased! Kuna huvi on olnud suur, otsustasime pikendada „Ettevõtlusauhinnad 2018” konkursi tähtaega kuni 14. septembrini!

Kui avastad alles nüüd, et oled valmis saanud ühe tunnustamist väärt projektiga, siis veel jõuad sellest meile teada anda!

Tutvu kategooriatega ja esita oma taotlus hiljemalt selleks reedeks Tallinna ettevõtluspäeva kodulehel: http://ettevotluspaev.tallinn.ee/auhinnad/

Tallinna selle aasta parimad ettevõtlusteod selguvad juba 3. oktoobril!

Konkursi raames tunnustatakse erinevate kategooriate lõikes parimat ettevõtlust või turismi soosivat kinnisvaraalast arendusprojekti, ettevõtetevahelist koostööprojekti, alustavat ettevõtet, turismitegu, töökohtade loojat, vastutustundlikku ettevõtet ning keskkonnasäästliku ökouuenduse turuletoojat.

Lisaks seitsmele põhikategooriale antakse ettevõtluspäeval koostöös Tallinna Tehnikaülikooli, Tallinna Ülikooli, Eesti Kunstiakadeemia ning Sihtasutusega Eesti Rakenduskõrgkoolid traditsiooniliselt üle ka eriauhinnad aasta parimatele rakenduslikele teadustöödele.

Oma kandidatuuri saab üles seada Tallinna Ettevõtluspäeva kodulehel rubriigis Ettevõtlusauhinnad.

Igas kategoorias valitakse välja kolm auhinna nominenti, kelle seast selgitatakse välja kategooria võitja. Võitjad kuulutatakse välja Tallinna Ettevõtluspäeva pidulikul vastuvõtul, mis toimub 3. oktoobril 2018.

Tallina Ettevõtluspäev toimub 2.  oktoobril 2018. Ettevõtluspäeva eesmärk on väärtustada ja tunnustada ettevõtlust, julgustada häid ja hulljulgeid mõtteid realiseerima ning pakkuda lisaks uutele teadmistele võimalust kontaktvõrgustiku laiendamiseks. Tallinna Ettevõtlusamet korraldab ettevõtluspäeva 15. korda, selle aasta läbiv teema on „Ettevõtlus 100“. Ettevõtluspäeval osalemine on tasuta.

Konkursi lisainfo:
Kärt Kanne
tel. 640 4227
e-post Kart.kanne@tallinnlv.ee