Kutse osalema rahvusvahelisel konverentsil Industry 4.0

Postitatud 11. aprill 2018

Kutsume teid osalema konverentsil Industry 4.0 in Practice, mille põhisündmus toimub 7. juunil ja 8. juunil toimub Industry 4.0 Idea Hack. Neljandat korda toimuval Industry 4.0 konverentsil jätkame eelmistel aastatel alustatud teemadega ja räägime tööstuse 4.0 põhimõtete praktikasse rakendamisest. Toome teieni parimad praktikad ja näited  oma ala tipptegijatelt. 2015. aastal alguse saanud konverentsist on saanud  suurim tööstuse digitaliseerimise teemaline sündmus kogu Baltikumis, kuhu sel aastal on oodata üle 300 rahvusvahelise osaleja nii tööstus- ja IKT sektorist kui ka avaliku sektori ja ülikoolide esindajate hulgast.
Konverentsi korraldavad Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit (ITL), Tallinna Tehnikaülikool, EAS ja Eesti Elektroonikatööstuse Liit.

Konverentsile registreerumine on juba avatud ja täpsem informatsioon leitav meie kodulehel: www.industry40.ee.   Eelmised aastad on näidanud, et osalejate huvi on suur, seepärast tasub registreeruda juba praegu, et kindlustada endale koht ka sel aastal. Lisage sündmuse kuupäevad mugavalt oma kalendisse kasutades Outlook, Windows 10 Calendar or Apple Mac Calendar jt kalendrilinki SIIN või  Google kalendrilinki SIIN.

Meil on hea meel tutvustada esimesi kinnitatud esinejaid:

Edward Blomstedt räägib, kuidas AirFaasi turuletulek märtsis raputab ülemaailmset tööstussektorit samuti kui UBERi ja Airbnb tulek muutis tarbijakäitumist omas sektoris.

Dominik Rohrmus tutvustab LNI4.0 uuenduslikku testkeskuste ja laborite võrgustikku, kus tööstuse 4.0 keskkonnas toimub uute tehnoloogiate ja ärimudelite katsetamine, et nende majanduslik teostatavus enne turuletoomist üle vaadata.

Veronika Domova räägib ABB Corporate Research keskuse teadus- ja arendustööst, mis toimub ABB ettevõtete uurimiskeskustes seitsmes riigis – Hiinas, Indias, Saksamaal, Poolas, Rootsis, Šveitsis ja Ameerika Ühendriikides ja mis koondavad kõrgelt kvalifitseeritud rahvusvahelisi teadlaste ja inseneride meeskondi.

Telia IoT valdkonna juht Toomas Kärner on öelnud, et kui me täna elu ilma internetita ei kujuta enam ette, siis homme ei kujuta me enam ette, et meid ümbritsevad asjad ei suhtle omavahel või et teenindusvaldkonnas aitab meid tehnoloogia asemel inimene. Toomas on mees, kes oskab avada tööstuse digitaliseerimise telgitaguseid.

Hoiame teid kursis järgmiste esinejate ning teemadega ja loodame kohtuda juba õige pea sektori tähtsaimal konverentsil!