MELT innovatsioonifoorumil Connected Health klastri juht Kitty Kubo

Postitatud 06. aprill 2018

10. aprillil toimuval MELT innovatsioonifoorumil räägitakse ideede rahastusest, ettevõtete ja teadusasutuste koostööst, keskkonnasõbralikust innovatsioonist, tänapäeva tehnoloogia võimekusest ja tootearenduse olulisusest ettevõtetes

Mida ravitakse innovatsioonikliinikus ja kes on doctorpreneur?

Connected Health klastri innovatsioonijuht Kitty Kubo on käima tõmmanud Innovatsioonikliiniku, mis toob kokku tervishoiuasutused ja start-up’id, et luua soodne pinnas uute, tervishoidu paremaks tegevate (digi)lahenduste leidmiseks. Ja nii sünnivadki uut liiki ettevõtjaid – doctorpreneur’id.

Oma ettekandes MELT innovatsioonifoorumil räägib Kitty Kubo sellest, miks on klastreid vaja, kuidas ja mis eesmärkidel neid luuakse, miks on hea sinna kuuluda ning kuidas aitavad klastrid start-up’idele tuule tiibadesse puhuda.

  1. aprillil Tallinna Kultuurikatlas toimuv MELT innovatsioonifoorum toob Eestisse esimest korda esinema põhjanaabrite juures kõige loovamaks soomlaseks nimetatud 23-aastase Perttu Pölöneni. Ta on tõeline multitalent, kelle sütitavad kõned tehnoloogiast, tulevikutrendidest ja innovatsioonist on inspireerinud kuulajaid maailma erinevatelt kontinentidelt. Ta on asutanud kaks haridustehnoloogia idufirmat, kirjutanud muusikat mitmele rahvusvahelisele lavastusele ja pidanud kümneid loenguid tuleviku tehnoloogiatest.

Päev algab kell 8:30 registreerimise ja hommikukohviga. Kell 9:00 alustame avasõnadega ja lavale tuleb selle aasta peaesineja Perttu Pölönen, kes on leiutaja, muusikalooja ja ettevõtja. Järgneb paneeldiskussioon teemal “Tootearenduse roll ettevõtte arengus”, kus osalevad Ionel Lehari Identity’st, Tea Danilov Arenguseire keskusest, Anne Sulling Riigikogust ja Markko Rollin-Põdra Wendrest.

Peale lõunapausi jätkub foorum kolmes paraleelses saalis, kus esinevad teiste seas Ardo Reinsalu Stigost, Inge Rätsep Skuuperist, Gleb Maltsev Fundwise’st, Marko Russiver Guaanast, Mart Noorma Milremist, Kristjan Kangro Change Tehcnologies’st, Toomas Kärner ERGO ja Telia ühisprojektist ja mitmed teised põnevad esinejad. Kõikide esinejate ja täpse kavaga saad tutvuda kodulehel melt.ee.  Kogu foorumi ajal on avatud ka showcase ala, kus on võimalik tutvuda põnevate toodete ja teenustega.

Õhtut jääb kell 17:00 lõpetama Afterworks õhtune pidu, kuhu on oodatud kõik foorumi külastajad. MELT innovatsioonifoorumi pääsme hind on 48 eurot (koos KM), sisaldades nii kohvi-, lõuna- ja sirutuspausi ning sissepääsu õhtusele vastuvõtule.

Registreeru kodulehel melt.ee